Samorządowe Przedszkole nr 46 w Krakowie
Strona głowna  /  O przedszkolu

O naszym przedszkolu...

Przedszkole znajduje się w spokojnej okolicy, jest oddalone od ruchliwej ulicy. Posiada duży, porośniety trawą ogród z alejkami oraz bogato wyposażonym placem zabaw. Jesteśmy przedszkolem działającym na rzecz dziecka i rodziny. Kochamy wszystkie dzieci takimi, jakie są i nie szczędzimy wysiłku, aby stworzyć im warunki do wielostronnego rozwoju na miarę ich możliwości. Dzięki indywidualnemu podejściu każde dziecko bez stresu przekroczy próg przedszkola, a potem z sukcesem zasiądzie w szkolnej ławce. Jesteśmy nastawieni na rozwijanie zainteresowań i talentów dzieci zwłaszcza wg idei Carla Orffa przez zabawę muzyką i teatrem wykorzystując słowo, ruch, rytm i instrumenty. Przygotowujemy dzieci do czytania i pisania oraz zapobiegania trudnościom w ich opanowaniu, między innymi metodą Naturalnej Nauki Ireny Majchrzak, Dobrego Startu Marty Bogdanowicz. Uczymy dzieci logicznego myślenia i przygotowujemy je do nauki matematyki przez działanie wg metody prof. Edyty Gruszczyk- Kolczyńskiej oraz radzenia sobie z emocjami. Pragniemy, by nasz przedszkolak był ciekawy świata, samodzielny, chętny do działania, szanujący siebie i innych oraz posiadał poczucie własnej wartości i był przygotowany do roli ucznia.

Przedszkole Samorządowe Nr 46 jest przedszkolem publicznym prowadzonym przez Gminę Miejską Kraków.

Organem sprawującym nadzór pedagogiczny jest Małopolski Kurator Oświaty.

Przedszkole czynne jest w godzinach 6.00-17.00.

Dyrektor przedszkola przyjmuje rodziców w dniach:

środa 14.00 - 16.00

piątek 10.00 - 12.00

W naszym przedszkolu jest 5 oddziałów:

Grupa I- dzieci 3-letnie
Grupa II- dzieci 3-4-letnie
Grupa III- dzieci 4-5-letnie
Grupa IV- dzieci 6-letnie
Grupa V- dzieci 5-6-letnie

Przedszkole umożliwia dzieciom, nauczycielom i rodzicom spotkania ze specjalistami: psychologiem, logopedą.

Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z nauczycielem wychowawcą.

STATUT SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA NR 46 W KRAKOWIE

Plan postepowań o udzielnie  zamówień publicznych planowanych do przeprowadzenia przez Samorządowe Przedszkole nr 46 w roku 2021

Poz.

Przedmiot zamówienia