Samorządowe Przedszkole nr 46 w Krakowie

O naszym przedszkolu...

Przedszkole znajduje się w spokojnej okolicy, jest oddalone od ruchliwej ulicy. Posiada duży, porośniety trawą ogród z alejkami oraz bogato wyposażonym placem zabaw. Jesteśmy przedszkolem działającym na rzecz dziecka i rodziny. Kochamy wszystkie dzieci takimi, jakie są i nie szczędzimy wysiłku, aby stworzyć im warunki do wielostronnego rozwoju na miarę ich możliwości. Dzięki indywidualnemu podejściu każde dziecko bez stresu przekroczy próg przedszkola, a potem z sukcesem zasiądzie w szkolnej ławce. Jesteśmy nastawieni na rozwijanie zainteresowań i talentów dzieci zwłaszcza wg idei Carla Orffa przez zabawę muzyką i teatrem wykorzystując słowo, ruch, rytm i instrumenty. Przygotowujemy dzieci do czytania i pisania oraz zapobiegania trudnościom w ich opanowaniu, między innymi metodą Naturalnej Nauki Ireny Majchrzak, Dobrego Startu Marty Bogdanowicz. Uczymy dzieci logicznego myślenia i przygotowujemy je do nauki matematyki przez działanie wg metody prof. Edyty Gruszczyk- Kolczyńskiej oraz radzenia sobie z emocjami. Pragniemy, by nasz przedszkolak był ciekawy świata, samodzielny, chętny do działania, szanujący siebie i innych oraz posiadał poczucie własnej wartości i był przygotowany do roli ucznia.

Przedszkole Samorządowe Nr 46 jest przedszkolem publicznym prowadzonym przez Gminę Miejską Kraków.

Organem sprawującym nadzór pedagogiczny jest Małopolski Kurator Oświaty.

ODPŁATNOŚCI ZA PRZEDSZKOLE

Przedszkole czynne jest w godzinach 6.00-17.00.

Dyrektor przedszkola przyjmuje rodziców w dniach:

środa 14.00 - 16.00

piątek 10.00 - 12.00

W naszym przedszkolu jest 5 oddziałów:

Grupa I- dzieci 3-letnie
Grupa II- dzieci 3-4-letnie
Grupa III- dzieci 4-5-letnie
Grupa IV- dzieci 6-letnie
Grupa V- dzieci 5-6-letnie

Przedszkole umożliwia dzieciom, nauczycielom i rodzicom spotkania ze specjalistami: psychologiem, pedagogiem specjalnym, logopedą.

Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z nauczycielem wychowawcą.

STATUT SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA NR 46 W KRAKOWIE

Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych planowanych do przeprowadzenia przez Samorządowe Przedszkole nr 46 w roku 2023

Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych planowanych do przeprowadzenia przez Samorządowe Przedszkole nr 46 w roku 2022

Plan postepowań o udzielenie  zamówień publicznych planowanych do przeprowadzenia przez Samorządowe Przedszkole nr 46 w roku 2021